Best Drupal HostingBest Joomla HostingBest Wordpress Hosting

"Az Év Tanulója" díj

Hatodik alkalommal került átadásra a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által meghirdetett 'Az Év Tanulója' díj, 2016. június 9-én, a kamara hivatalos tanévzáróján, Veszprémben.

A díjakat Dr. Markovszky György a VKIK elnöke, és dr. Somogyi Istvánné az VKIK főtitkára adta át a pályázat nyerteseinek.

A 2015/2016-os tanévben Leiner Ákos szakács végzős tanuló nyerte el és vehette át a díjat. Gratulálunk!

Ákos a kezdetektől rendkívül érdeklődő a szakma iránt. Megbízható, pontos, ambiciózus, munkájára igényes fiatal.

A várpalotai Kastélydomb Kávézó és Étteremben teljesítette szakmai gyakorlatát 2014 júniusától. A gyakorlati hely megbízható, szorgalmas, pontos, munkájára és önmagára igényes tanulóként jellemezte.

Szakmai tudása és aktivitása alapján iskolánk a 10. évfolyamtól folyamatosan nevezte és indította őt szakács versenyeken.

Versenyeredményei:

– 2014. I. Bakonyi Gasztro Kupa, Veszprém: bronzérem

– 2015. X. Pelikán Kupa, Szolnok: Elismerő Oklevél

– 2015. A szekszárdi Kolping Iskola 25 éves jubileumi rendezvényén megrendezett iskolák közötti szakács versenyen: aranyérem

– 2015. II. Bakonyi Gasztro Kupa, Veszprém: arany érem

– 2016. XI. Pelikán Kupa, Szolnok: Elismerő Oklevél

Köszönjük diákunk külső gyakorlati képzőhelyének, a várpalotai Kastélydomb Kávézó és Étteremnek a munkáját, támogatásukat a versenyekhez, valamint segítségüket, szakmai ajánlásukat a 'Az Év Tanulója' díj pályázathoz.

Kisfilm iskolánkról

Pályázat